Стрілок із Нової Зеландії в минулому році був у Болгарії

У листопаді 2018 року Брентон Таррант прибув до Болгарії через аеропорт Софії рейсом з Дубая — Стрілок із Нової Зеландії в минулому році був у Болгарії
У листопаді 2018 року Брентон Таррант прибув до Болгарії через аеропорт Софії рейсом з Дубая
10 листопада 2018 року Брентон Таррант орендував автомобіль і відвідав кілька історичних місць у Болгарії Об этом сообщает ecity.in.ua со ссылкой на СМИ.


28-річний австралієць Брентон Таррант, який вчинив теракт в новозеландських мечетях, відвідував Болгарію у 2018 році.


Про це заявив генеральний прокурор Болгарії Сотір Цацаров, повідомляє місцева агенція БГНЕС.


Прокурор підкреслив, що поки немає ніяких доказів терористичної діяльності та зв’язків Тарранта в Болгарії.


«Наші фахівці знаходяться в постійному контакті з колегами в США, Новій Зеландії, ОАЕ і балканських країнах», — сказав Цацаров.


Він повідомив, що Таррант в 2016 році відвідав Балканський регіон. Він подорожував на автобусі в Сербію, Чорногорію, Боснію і Герцеговину, Хорватію.


У період з 9 по 15 листопада 2018 року він прибув до Болгарії через аеропорт Софії рейсом з Дубая. 10 листопада чоловік орендував автомобіль і відвідав кілька історичних місць. 15 листопада він відправився в Бухарест, де знову орендував автомобіль і вирушив до Угорщини.


Болгарські прокурори зараз намагаються відновити повний маршрут Тарранта.


Нагадаємо, 15 березня у новозеландському місті Крайстчерч озброєні люди увійшли в мечеті Аль-Нур і Лінвуд Масджид після денної молитви, заблокували вхідні двері та влаштували стрілянину.


За останніми даними, кількість загиблих під час теракту досягла 49 осіб. Постраждали близько 48 людей.


Одним з терористів був австралієць, який написав 37-сторінковий маніфест,який описує його наміри. У ньому злочинець каже: «Це терористичний акт». Вбивця вів пряму трансляцію розстрілу прихожан в мечеті.


Поліція затримала чотирьох підозрюваних, серед них троє чоловіків і одна жінка.


Російська організація «Вірне козацтво» заявила, що соратники громадянина Австралії Брентона Тарранта, який розстріляв десятки людей у Новій Зеландії, нібито можуть бути пов’язані з Україною.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/strilok-iz-novoji-zelandiji-v-minulomu-roci-buv-u-bolgariji-577549.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя